KONST / Litografier / Färglitografi 9557257
nr 955 7257
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Staffan Ullström (f. 1949), "Svanen", 65/99, signerad, motivet: 43x31
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 april 2015
kl 20:25:26
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström